Magazin

'Annemin iki haftadan az ömrü kaldı'

'Annemin iki haftadan az ömrü kaldı'

Müzikten tiyatroya sanatın pek çok dalında önemli çalışmaları olan sanatçı Esin Afşar'ın oğlu annesinin iki aftadan az bir ömrünün kaldığını söyledi.

Afşar'ın oğlu Aydın Can Aral, 22 Ekim'den bu yana yoğun bakımda lösemi ve zatürre tedavisi gören annesinin sağlık durumuyla ilgili konuştu.

Aral, annesinin sağ kalma şansının çok düşük olduğunu belirterek şunları söyledi:

"Tıbbi açıdan sağ kalma şansı çok düşük.. Fiziksel olarak hastalığının hayatta kalabilme süresi iki haftayla sınırlı. Fakat ne yazık ki doktoru bize iki haftayı bile tamamlayamayacağını söyledi. Yine de annemin pes etmeyeceğine inanıyorum. Çünkü daha önce de yine komadan çıkmıştı. Perişan vaziyetteyiz, kendimizi bu duruma nasıl hazırlayacağımızı bilmiyoruz. "

Türk Einstein'ı olarak bilinen Prof. Dr. Oktay Sinanoğlu'nun ablası Esin Afşar'ı ziyarete gelmediğini de söyleyen Aral "Annemin hasta olduğunu 2 hafta önce ona söyledik. Ancak o ablasını 2 hatfadır Türkiye'de olmasına rağmen ziyarete gelmedi" dedi.
Yayın tarihi: 11.11.2011
342
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.