Magazin

Annelik çok yakıştı

Annelik çok yakıştı

Seksi oyuncu Monica Bellucci, "Çocuk doğurmadan da mutlu olabileceğimi sanırdım; yanılmışım. Deva doğduktan sonra hayatım değişti" diyor.

Güncellenme tarihi:
Monica Belluci'nin birbirinden güzel fotoğrafları! İtalyan oyuncu Monica Bellucci, şu sıralar anneliğin keyfini çıkarıyor. 8 aylık kızı Deva'yla birlikte Londra'nın sokak ve parklarında 'evindeymiş gibi' dolaşan Bellucci, rahat tavırlarıyla İngilizleri hayli şaşırtıyor. Seksi oyuncunun kızı ise, bebek arabasının içinde mağrur mağrur oturuşuyla, şimdiden bir 'yıldız' haline gelmiş gibi görünüyor. Fransa'nın haftalık haber dergisi Paris Match, Monica Bellucci'nin annelik öyküsüne son sayısında geniş yer ayırdı. Değişim geçirdi Uzun yıllar bir olarak özgürlüğün tadını çıkarıp, kariyerinde ilerlemeyi tercih eden Monica Bellucci; ansızın büyük bir değişim içine girmişti. Çocuk doğurma kararından sonra hayatının tümüyle farklılaştığını itiraf eden seksi yıldız, "Oysa eskiden anne olmadan da mutlu bir kadın olabileceğime inanıyordum" sözleriyle kendini eleştiriyor. Aylarca emzirdi Geçtiğimiz yaz, 'Vanity Fair' dergisine yapay döllenmeye karşı olanları protesto etmek amacıyla çıplak poz veren Bellucci, 'bedeninin kendisine ait' olduğunun altını her fırsatta çizdi! Monica'nın 'doğallık' yanlısı fikirleri, adı 'ilahi canlı' anlamına gelen Deva doğduktan sonra da aynen devam etti. Bebeğinin tüm ihtiyaçlarını karşılayan, onu aylarca emziren güzel oyuncu, vücudunun bozulma riskini bile önemsemedi. Yakında yine beyazperdede Monica Bellucci, 'Malena' ve 'Irreversible-Dönüş Yok' adlı filmlerle şöhret olup 'The Matrix' serisinin güzel Persephone'si rolüyle de tüm dünyayı etkisi altına almıştı. Bellucci, sonra 'The Passion of the Christ'taki 'Mecdelli Meryem' tiplemesiyle oyunculuğunda yeni bir sayfa açtı. Yakın gelecekte, Jean-Christophe Grange'nin romanından sinemaya aktarılan 'Le Concile de Pierre' adlı filmde oynayacak.
Yayın tarihi: 03.06.2005
585
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.