Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Annelerinin küçük modelleri

Annelerinin küçük modelleri

US dergisi, gösteri dünyasının birbirlerine çok benzeyen anne ve kızlarını açıkladı. İşte Julia Roberts, Julianne Moore, Jennifer Garner, Kate Moss ve onların adeta birer kopyası olan kızları.

Saçlar ve bakışlar aynı
İki yaşındaki Hazel, saçları ve bakışlarıyla adeta annesi Julia Roberts'ın kopyası gibi duruyor. Oscar'lı ünlü oyuncu, kızı için "O bir tatlı melek" diyor. İki çocuk sahibi olan Roberts, yakında yeniden anne olacak.

Huzur kaynağı
Ünlü top model Kate Moss'un düzensiz yaşamının tek huzur kaynağı dört yaşındaki kızı Lila. 33 yaşındaki model, Lila'nın ona inanılmayacak derecede benzediğini söylüyor. Genç annenin yanılmadığı kesin.

Annesinin izinde
Julianne Moore, aşk hayatında gerçek mutluluğu üçüncü kocası Bart Freundlich ile buldu. Başarılı oyuncunun bu evlilikten iki çocuğu oldu. Moore ve dört yaşındaki kızı Liv birbirlerine çok benziyor. Liv, büyüyünce annesi gibi oyuncu olacağını söylüyor.

Duruşu bile aynı
Başarılı oyuncu Jennifer Garner, ikinci kocası Ben Affleck'ten olan bir buçuk yaşındaki kızı Violet için "O bu yüzyılın dahi bebeği" diyor. Anne-kız arasındaki benzerlik şaşırtıcı. Violet, sadece yüz hatlarıyla değil duruşu ve bakışlarıyla da annesine çok benziyor.
(Hürriyet/Kelebek)
Yayın tarihi: 18.04.2007
426
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.