Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Anne sen eşcinsel misin?

Anne sen eşcinsel misin?

Madonna'nın 2003 MTV Müzik ödüllerinde Britney Spears'ın dudaklarına kondurduğu öpücük kolay kolay unutulacağa benzemiyor.

Madonna'nın en güzel fotoları sağda

Ama bunu ünlü sanatçıya sık sık hatırlatan kişilerden biri, şu an dokuz yaşında olan kendi kızı Lourdes. 47 yaşındaki sanatçının, "Like A Virgin" ve "Hollywood" şarkılarını söylerken, 24 yaşındaki Britney Spears ile öpüşmesi geniş yankılar uyandırmış, hatta eşcinsel dünyasının ikonu olarak görülmesine sebep olmuştu.

Madonna bir dergiye verdiği röportajda, bu öpüşme yüzünden kızına bir açıklama yapmak zorunda kaldığını şöyle itiraf etti: "Kızım eşcinsellere resmen taktı. Hatta bir keresinde bana 'Anne senin eşcinsel olduğunu söylüyorlar' dedi. Ben de 'Öyle mi diyorlar? Neden?' diye sordum. 'Çünkü Britney Spears'ı öpmüşsün' diye cevap verdi." Madonna, kızının bu sorularına ilginç bir yanıt vermiş: "Hayır. Bu sadece Britney Spears'i öptüğüm anlamına gelir. Ben anne pop yıldızıyım, o da bebek pop yıldızı. Ben enerjimi ona geçirmek için onu öptüm."
(Hürriyet)
377
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.