Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Anna'nın evlenmek için acelesi yok

Anna'nın evlenmek için acelesi yok

İki yıldır parmağında nişan yüzüğü taşıyan Anna Kournikova, Enrique Iglesias ile halen evlenme konusunda hiç acelelerinin olmadığını söyledi.

Güncellenme tarihi:
5 milyon dolarlık pembe elmas nişan yüzüğünü iki yıldır parmağında taşıyan Anna Kournikova, evlilik için acele etmediğini söyledi. Bu konuda herhangi bir yorum da yapmak istemediğini vurgulayan Kournikova, "Ne zaman evleneceğimizi bilmiyorum. Ama şimdilik hiçbir planımız yok" diye konuştu. Bir jilet firmasının açtığı yarışmanın jüri üyeliğini üstlenmek için Miami'ye giden 23 yaşındaki Kournikova, 2001 yılında tanıştığı 29 yaşındaki Enrique Iglesias'ın hayatını değiştirdiğini ifade etti. Tenisi özlüyor Eskiden bir "parti kızı" olarak tanındığını dile getiren genç sporcu, şu günlerde alışveriş ve yardım kuruluşlarıyla işbirliği yapabileceği projeleri araştırarak günlerini geçirdiğini söyledi. Birkaç proje üzerinde çalıştığını vurgulayan Anna Kournikova, sporun yaşamında önemli bir yer teşkil ettiğini ve halen bunun yarattığı boşluğu dolduramadığını da itiraf etti. Cazibe tenise üstün geldi Kournikova, "Antrenman yapmak istedim, ama zorlandım. Aslında iki ya da üç ay her gün en az beş saat çalışmaya ihtiyacım var" açıklamasında bulundu. Kortlardaki başarısından çok güzelliğiyle ön plana çıkan güzel tenisçi Anna Kournikova, sırtındaki sorunlar nedeniyle bir yıl önce tenise veda etmişti. Anna'yı kaçırmayın!
Yayın tarihi: 26.08.2004
482
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.