Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Anna'nın bebeğinin babası gay iddiası

Anna'nın bebeğinin babası gay iddiası

Amerikalı erkek model Kerric Ross, eski Playboy güzeli Anna Nicole Smith'in altı aylık bebeğinin biyolojik babası olduğu DNA testiyle belirlenen Larry Birkhead'in gay olduğunu öne sürdü.

Geçen şubat ayının başında bir otel odasında ölü bulunan eski Playboy güzellerinden Anna Nichole Smith'in altı aylık bebeği Danielynn'in babası olduğu DNA testiyle kanıtlanan fotoğrafçı larry Birkhead'ın eşcinsel olduğu öne sürüldü.

Amerikalı erkek modellerden Kerric Ross, Birkhead ile iki aylık bir aşk ilişkisi yaşadığını belirttiği açıklamalarıyla Amerikan kamuoyunda tam bir bomba etkisi yaptı.

Kerric Ross, Birkhead ile Lousville'deki bir partide yedi yıl önce tanıştığını, daha sonra iki ay süren bir aşk ilişkisi yaşadıklarını iddia ederek "Ben gay olduğumu açıkça söylüyordum. Larry ise biseksüel olduğunu belirtiyordu" dedi.

Ross, Birkhead'in "Babam bunu duyarsa beni öldürür" dediğini de söyledi. Ross, "Birkhead'in başka erkeklerle de beraber olduğunu biliyorum" diye konuştu. Ross, "Birkhead'ın 2003 yılında tanıştığı Anna Nicole Smith ile ilişkisini duyunca bana çok komik geldi. Tam bir heteroseksüel olmadığı malumdu" dedi.

Ross, bu iddialarıyla ilgili olarak "yalan makinesi" sınavını geçerken, Birkhead'in avukatları bu iddiaların doğru olmadığını belirttiler.
667
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.