Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Annan en pahalı giyinen

Annan en pahalı giyinen

Forbes dergisi, en pahalı takım elbiselerin bir listesini yayımladı. Birincilik, BM Genel Sekreteri Kofi Annan'ın da giydiği İtalyan "Brioni"nin 6 bin dolarlık elbisesinin oldu.

Dünyanın en prestijli iş dünyası dergisi Forbes, en pahalı takım elbiselerin listesini yayımladı. Ünlü terzilerin elinden çıkmış özel dikim elbiselerin kategori dışında bırakıldığı liste oluşturulurken, sadece mağazalarda satılan takım elbiseler dikkate alındı.

Ve Birleşmiş Milletler Genel Sekreteri Kofi Annan, ünlü işadamı Donald Trump gibi isimlerin tercih ettiği 6 bin dolarlık (Yaklaşık 8 bin YTL) ünlü İtalyan markası "Brioni," ilk sırada yer aldı.

ÜNLÜLERİN TERCİHİ
Forbes'ın "en pahalı takım elbiseler" listesinde ikinci sırada, müşterileri arasında Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in de bulunduğu 5 bin 800 dolarlık "Kiton" yer aldı. Üçüncülük ise, 4 bin 200 dolara satılan "Canali" nin oldu. Aksi mümkün mü; listedeki takım elbiselerin özellikle zengin iş adamları, sinema ve rock yıldızları tarafından tercih edildiği belirtildi.

En şık liste
1.Brioni: 6 bin dolar
2.Kiton: 5 bin 800 dolar
3.Canali: 4 bin 200 dolar
4.Bottega Veneta: 3 bin 800 dolar
5.Giorgio Armani: 3 bin 595 dolar
6.Ralph Lauren: 3 bin 295 dolar
7.Oxxford Clothes: 3 bin dolar
8.Jay Kos: 2 bin 800 dolar
9.Issey Miyake: 2 bin 800 dolar
10. Turnbull&Asser: 2 bin 800
11. Valentino: Bin 895 dolar
527
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.