Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Anna kadın tacizinden şikayetçi

Anna kadın tacizinden şikayetçi

"Son Osmanlı-Yandım Ali" filminde ilk oyunculuk deneyimini cüretkar pozlarla gösteren Ukrayna güzeli Anna Babkova, filmde sergilediği pozlardan sonra zor günler geçirdiğini söyledi.

Anna Babkova, "Ben filmle birlikte Türk erkeklerinden oldukça övgü haberleri ve mesajları alıyordum. Ama filmden sonra zaman, zaman tanımadığım bazı kadınlar beni arayıp benim göğüslerim gibi sırtım gibi estetik ameliyat yaptırmak istediklerini soruyorlar.

Benim estetikli olup olmadığımı soruyorlar, bunların yanı sıra, bazı hanımlar bana çirkin tekliflerde bulunuyor. Bazı telefon konuşmalarında ise isim sorduğumda ünlü oldukları için deşifre olacaklarını bu yüzden isim vermek istemediklerini söylüyorlar.

Erkeklerden aldığım iltifatların yanı sıra, bazı hanımların bu teklifleri beni üzüyor. Zor günler geçiriyorum. Oyunculuğum ile kendimi kanıtladım vücudumun hiç bir yerinde estetik yok, bu tür teklifleri yapanları da kınıyorum" dedi.
(Hürriyet/Kelebek)
545
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.