Magazin

Angelina'nın itirafları

Angelina'nın itirafları

Angelina Jolie ve Brad Pitt, "Salt" filminin Hollywood'daki Grauman's Chinese Theatre'da yapılan prömiyerinde yeniden ortaya çıktılar. Öte yandan her adımı olay olan, her yaptığı tartışılan Angelina Jolie, Vanity Fair dergisine konuştu.

Güncellenme tarihi:
ANGELINA JOLIE BURADA 'Mr & Mrs Smith' filminin setinde, Brad Pitt ile başlayan ilişkisini beş yıldır aynı heyecanla sürdüren Angelina Jolie, Vanity Fair dergisine son derece samimi bir röportaj verdi İşte güzel yıldızın ağzından, hayatıyla ilgili detaylar: ÇOCUKLARLA UYUYORUZ Brad ve ben, kral boyunun yaklaşık iki katı büyüklükte bir yatağa sahibiz. Ama o yatakta, kendi kendimize keyif yapmaya pek vaktimiz kalmıyor. Çocuklar, akşam teker teker uyumak için yanımıza geliyor. Yakında sadece ailece uyumak için dev bir oda yaptıracağız! Her boş vaktimizi, hep beraber geçiriyoruz, bu çok güzel... BEN DE KORKUYORUM Hızlı karar verip, uygularım ama birçok insanın eleştirdiği gibi ben de bazen bu kadar çok çocuğumuz olduğu için korkuyorum. Onların bireysel özelliklerini fark edememekten, onları doğru bir şekilde yetiştirememekten endişe ediyorum. Sürekli seyahat ediyoruz, çocukların iyi eğitim alabilmeleri için, iki özel hoca hep bizimle... Çocuklarımız, çok değerli. HER HALİYLE SEVİYORUM Brad'in şu an sakallı ve salaş hali çok eleştiriliyor. Ama ben onun her halini seviyorum. Bana çirkin ve itici gelmesinin imkanı yok. Brad, tam geleneksel bir erkek. Heykel yapmasına ve mimarlıkla uğraşmasına bayılıyorum. İKİMİZ DE İŞİ BIRAKACAĞIZ Bir kaç sene daha Brad ve ben bu işi sürdüreceğiz. Tek hayalim, çocuklarımın doğduğu yerlere gitmek ve onların kültürlerini öğrenmek. Ama emeklilik öncesi Brad ile son bir filmde daha birlikte yer alacağız! BİZ BRAD İLE ZATEN EVLİYİZ"Angelina Jolie, çocukların Brad ile kendisini çok sıkı bir şekilde birbirlerine bağladığını söyleyip, "Biz zaten evli gibiyiz" diye konuştu.
Yayın tarihi: 21.07.2010
398
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.