Magazin

Angelina'nın iki yüzü var

Angelina'nın iki yüzü var

"Angelina'nın iki yüzü var" Angelina Jolie'nin beş yıl boyunca korumalığını üstlenen Bill, In Touch dergisine konuştu: Angelina'nın kameralar önünde ve kapalı kapılar ardında iki farklı yüzü var!

Güncellenme tarihi:
Angelina Jolie burada Angelina Jolie, Brad Pitt'i Jennifer Aniston'ın elinden aldığından beri tüm dünyaya; çevresindekilerin isteklerine duyarlı, yardımsever, iyi kalpli ve anaç bir olduğunu ispat etmeye çalışıyor. Ancak Jolie'nin medya danışmanlarının da desteğiyle yarattığı bu yalancı imaj, gerçeklerden çok ama çok uzak. In Touch dergisine konuşan Jolie'nin eski koruması, ünlü yıldızın kapalı kapılar ardında, tahammül edilemez, gaddar ve duyarsız bir kadın olduğunu söyledi. Beş yıl boyunca Jolie'nin yanında çalışan ve ismini Bill olarak açıklayan koruma görevlisi, "Angelina Jolie'nin bir halka gösterdiği, bir de çok yakınlarının bildiği iki farklı yüzü var. Emin olun hiç kimse o ikinci yüzü görmek istemez!" diye konuşuyor. (Milliyet)
Yayın tarihi: 30.04.2010
513
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.