Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Angelina ve Brad yine kafa karıştırdı

Angelina ve Brad yine kafa karıştırdı

Angelina Jolie ve Brad Pitt'in, W dergisine evli ve çocuklu bir çift olarak poz vermesi, akılları karıştırdı. Yoksa aşklarını inkar eden Jolie ve Pitt, evlilik hazırlığı mı yapıyor?

Güncellenme tarihi: 05.05.2014
Pitt ve Jolie'nin W'ye özel verdikleri pozları görmek için sağ taraftaki Foto-Galeri'yi tıklayınız! 'Angelina Jolie ve Brad Pitt evleniyor mu?' Hollywood'da son günlerin en çok merak edilen sorusu! İki sevgilinin oynadığı 'Mr&Mrs. Smith' filminin Los Angeles'taki prömiyerinde Angelina Jolie'nin parmağını süsleyen 9.5 karatlık elmas yüzük, ikilinin çok yakında evlenebileceği dedikodularını da beraberinde getirdi. İşin aslı Angelina Jolie, bu yüzüğü ve takım küpelerini prömiyerden bir gün önce Los Angeles'taki otel odasında seçmiş ve Brad Pitt de ona bu seçiminde yardımcı olmuştu. "Zaman gerekiyor" 'W West Coast' isimli dergiye röportaj veren Angelina Jolie'nin şu sözleri dikkat çekiyor: "İnsanlar neler olduğu hakkında bilgi sahibi olmak istiyor. Ama ilk önce neler olduğunu, ne yaşandığını benim bilmem gerekir." Brad Pitt ise, ABC televizyonunda yayınlanan 'Primetime Live' programında yaptığı açıklamada, Angelina Jolie'nin yuva yıkan bir olduğu iddialarını reddetti. Pitt, Jolie ile aşk yaşayıp yaşamadığı sorularına ise şöyle yanıt verdi: "Bence yerine oturması gereken çok şey var, geleceğin ne getireceği bilinmez... "Brad hakki bir insan" 'Bay ve Bayan Smith'in yönetmeni Doug Liman ise ünlü ikilinin beyazperdede kimyalarının yüzde yüz uyuştuğu iddiasında. Angelina Jolie'nin, rol arkadaşı Brad Pitt için sözleri ise çok 'etkileyici': "Onu harika bir oyuncu yapan şey, hakiki bir insan olması, o çok dolu bir adam." Angelina'nın en güzel fotoğrafları 60 sayfalık çekim Prömiyer sonrası küpeleri iade eden Jolie, yüzüğü ise satın aldı. Evlilik dedikodularını gündeme getiren bir diğer gelişme ise Angelina Jolie ve Brad Pitt'in W dergisinin temmuz sayısına, evli ve beş çocuklu bir çift olarak poz vermesi oldu. Brad Pitt'in fikri olan 60 sayfalık bu çekim, birçok kişi tarafından iki ünlünün evlilik fikrine sıcak baktılarının en somut göstergesi. Evli çifti canlandırdılar Ünlü ikilinin 'W' dergisinin temmuz sayısı için çektirdiği mizansen fotoğraflar, haklarında çıkan dedikoduların üzerine adeta tuz biber oldu. Ünlü fotoğrafçı Steven Klein'ın çektiği resimlerde Angelina Jolie ve Brad Pitt 1960'lı yıllarda evli olan bir çifti canlandırdı. Çekim günü tesadüf mü? Brad Pitt'in fotoğraf çekimlerine katılan çocuklara karşı çok hassas davranması da gözlerden kaçmadı. Derginin üst düzey yetkililerinden Dennis Freedman, ünlü ikilinin yanyana gelince sıradışı bir hale geldiklerini ve birbirlerine inanılmaz güvendiklerinin altını çiziyor. Çekimlerin, Pitt'in Aniston'a boşanma kağıtlarını gönderdiği gün başlaması ayrıca önemli bir ayrıntı olarak tanımlanıyor.
373
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.