Magazin

Angelina Jolie'ye ölüm tehdidi

Angelina Jolie'ye ölüm tehdidi

Angelina Jolie, yönetmenliğini üstlendiği 'Kan ve Bal Ülkesinde' adlı filmi yüzünden kendisinin ve ekibinin ölüm tehdidi aldığını açıkladı.

Güncellenme tarihi:
Angelina Jolie

İlk yönetmenlik denemesi olan ‘Kan ve Bal Ülkesinde’nin promosyonu için Brad Pitt’le birlikte Paris’e giden Angelina Jolie, ölüm tehditleri aldığını açıkladı.

ANGELINA JOLIE FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN...

The Guardian'ın haberine göre; Jolie, Bosna Savaşı’nı anlatan filmin Saraybosna'da yapılan galası sırasında hem kendisinin hem de ekibinin tehditlerle karşı karşıya kaldığını söyledi.

'İNSANLARIN VAHŞİLEŞMELERİNİ GÖRMEK BENİ ÜZÜYOR'

Galada kendilerine üzerinde “Hayatınız tehlikede” yazan notlar gönderildiğini anlatan aktris, “Can güvenliğim için endişeli değilim ama insanların kendi fikirleriyle örtüşmeyen bir durumla karşılaştıklarında nasıl vahşileştiklerini, kötüleştiklerini görmek beni üzüyor” diye konuştu. Jolie'nin uzun metrajlı ilk yönetmenlik denemesi olan film Türkiye'de Cuma günü gösterime girecek.

Yayın tarihi: 19.02.2012
890
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.