Magazin

Angelina Jolie'den şok eden açıklama!

Angelina Jolie'den şok eden açıklama!

Ünlü oyuncu Angelina Jolie bir gazeteye verdiği son röportajında yardım için gittiği bir köyde büyük bir tehlikenin eşiğinden döndüğünü açıkladı.

Son yıllarda rol aldığı filmlerden çok Birleşmiş Milletler barış elçisi olarak yaptığı hayır işleriyle gündeme gelen Hollywood'un güzel yıldızı Angelina Jolie bir dergiye verdiği röportajında 3. dünya ülkelerinden birinde son anda alınan bir istihbaratla kaçırılmaktan kıl payı kurtarıldığını açıkladı.

2001 yılında Birleşmiş Milletler Barış Elçisi seçilen ve o günden bugüne 20 ülkede çeşitli yardım işleri yapan Jolie sevgilisi ünlü aktör Brad Pitt ve 3 çocuğuyla son aylarda Etiyopya, Kamboçya ve Hindistan gibi ülkelere ziyaretler yapıyor.

Jolie bu ziyaretlerden birinde kaçırılacağına dair bir ihbar aldığını açıklarken kendisini takip eden tehlikeden nasıl kurtulduğunu şu sözlerle anlattı:

'Olay küçük bir köyde yaşandı. Bu köyün nerede olduğunu ya da o anda kimlerle beraber olduğumu söylemeyeceğim. Ama gangsterlerin beni kaçırmayı planladıklarını öğrendim. Hayatıma karşılık yüksek miktarda fidye talep edecekleri bilgisini alarak kaçırılmaktan kıl payı kurtuldum'.

Aldığı tehditlere rağmen hayır işlerini sürdürmeye devam edeceğini belirten Jolie sözlerine şöyle devam etti: 'Evlat edinmeye ve bu ülkelerde yardım faaliyetlerine devam edeceğim'.
(Milliyet)
Yayın tarihi: 13.03.2007
332
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.