Magazin

Angelina Jolie Su Çiceği Oldu

Angelina Jolie Su Çiceği Oldu

Oscar'lı oyuncu Angelina Jolie yönetmenliğini yaptığı ‘Unbroken’ filminin Hollywood’daki galasına katılamadı. Su çiçeği kaptığını açıkladı.

Güncellenme tarihi:

OSCAR’lı oyuncu Angelina Jolie yönetmenliğini yaptığı ‘Unbroken’ (Boyun Eğmez) filminin Hollywood’daki galasına katılamayacağını çünkü su çiçeği kaptığını açıkladı.

Filmin yapımcılığını üstlenen Universal Stüdyoları aracılığı ile konuyla ilgili bir videomesaj yayınlayan Jolie “Filmimin galası sırasında evde oturmuş kaşınıyor olacağım. Buna gerçekten inanamıyorum çünkü bu film benim için çok şey ifade ediyor. Ama hayat işte. Herkese sevgilerimi gönderiyorum ve galada her şeyin yolunda gideceğini umuyorum” dedi. Video mesajda Jolie’nin cildinin su çiçeği hastalığına özgü kırmızı döküntülerle kaplı olduğu görüldü.
Angelina Jolie’nin genellikle çocukları etkileyen su çiçeği hastalığının 6 çocuğundan birinden kaptığı düşünülüyor. Jolie’nin yönetmenliğini yaptığı ‘Unbroken’ Amerikalı bir uzun mesafe koşucusu Louis Zamperini’nin 2’nci Dünya Savaşı’nda hayatta kalma mücadelesini anlatıyor. Film 20 Şubat’ta gösterime girecek.

Yayın tarihi: 15.12.2014
3698
YORUMLAR

Çok güzelki ben çözüyom

esmanur TUNCAY 19.12.2014 16:32:38
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.