Magazin

Angelina Jolie Sarışın!

Angelina Jolie Sarışın!

En son 2005 yılında birlikte rol aldıkları Mr.And Mrs. Smith'ten beri bir arada projeye imza atmayan efsane ikili Angelina Jolie ve Brad Pitt yeni filmleri 'By The Sea'nin çekimlerinde görüntülendi...

Güncellenme tarihi:

Angelina Jolie rolü için saçlarını sarıya boyattı. Aslında esmer olan Jolie’nin bu değişiminin sebebi filmde canlandırdığı rolü. Angelina Jolie "By the Sea" filminde eşi ile Fransa’da tatile çıkmış eski bir dansçıyı canlandırıyor. Malta’da çekilen filmin ilk görüntülerinde Jolie’nin omuz hizasında kesilmiş ve kabartılmış saçlarının 70’li yılların izlerini taşıdığını görüyoruz.

Yeni filmleri ‘’By The Sea’’nin çekimleri devam ederken, Brad Pitt ve Angelina Jolie’nin setteki hallerini gösteren ilk fotoğraflar internette dolaşmaya başladı. Ağustos ayında evlenen ünlü çift Malta’da bir taraftan iş yaparken diğer taraftan da balayına devam ediyor.

DÜNDEN BUGÜNE ANGELİNA JOLİE (FOTO GALERİ)

Bir aşk hikâyesinin anlatıldığı filmde sarışın bir kadını canlandıran Jolie, fotoğraflarda sarı saçlarıyla görünüyor. Çarşamba günü çekilen fotoğrafta eşine sarılmış halde görülen 50 yaşındaki Brad Pitt beyaz gömleği ve şapkasıyla 70’li yılların modasını yansıtıyor.

Yayın tarihi: 31.10.2014
8159
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.