Magazin

Angelina Jolie Ayrılık Sonrası İlk Kez Konuştu!

Angelina Jolie Ayrılık Sonrası İlk Kez Konuştu!

Angelina Jolie, milyonlarca hayranını şaşırtan Brad Pitt ile boşanması hakkında ilk kez konuştu.

Güncellenme tarihi:

Yönetmenliğini üstlendiği yeni filmi First They Killed My Father'ın ilk gösterimi için Kamboçya'da bulunan 41 yaşındaki Jolie, Pitt ile boşanmasının altı çocuğu üzerindeki etkilerini de ilk kez anlattı.BBC'ye konuk olan Jolie "Aslında bu konu hakkında çok fazla konuşmak istemiyorum. Ama şunu söyleyebilirim ki bu çok zorlu bir süreç ve biz her zaman bir aile olmaya devam edeceğiz" dedi.Konu hakkında konuşurken gözyaşlarını zorlukla tuttuğu da fark edilen Angelina Jolie, sözlerini şöyle sürdürdü: "Dünya üzerinde çok sayıda insan kendini böyle bir durumun içinde bulabilir. Sadece benim için değil, bütün ailemiz için zor zamanlar."Jolie "Bundan böyle çocuklarım üzerine odaklayanacağım" dedi sonra da cümlesini "çocuklarımız üzerine" diye düzeltti.

Güzel yıldız "Başıma gelen bu durumla baş etmeye çalışıyorum. Bizi bir aile olarak daha güçlü ve daha yakın tutacak bir yol bulmak için çaba harcıyorum" dedi.Angelina Jolie, uzun süren birlikteliğin ardından 2014 yılında evlendiği Brad Pitt aleyhine geçen yıl boşanma davası açmıştı. Ünlü çift arasında altı çocuklarının velayeti nedeniyle zorlu bir süreç yaşanmıştı. Ancak bir zamanlar Brangelina olarak anılan çift bu konuda geçici bir çözüm üzerinde anlaştı.Angelina Jolie, büyük oğlu Maddox'ın dünyaya geldiği Kamboçya'da yaşanan gerçek bir olaydan yola çıkarak çektiği filmi First They Killed My Mother'ın ilk gösterimi için bu ülkede bulunuyor.

Ülkede Kızıl Khmerler'in başa gelmesinin ardından yaşananları konu alan filmin kamera arkasında Jolie'ye Maddox da yardım etti.Jolie "Oğlum, biyolojik anne ve babasının neler yaşamış olabileceğini bilsin istedim. Kökleri hakkında bilgi edinmesini tercih ettim. O da buna hazır olduğunu söyleyip filmimde benimle birlikte çalıştı" diye anlatmıştı filmin hikayesini.

 

Kaynak: Hürriyet

 

Yayın tarihi: 20.02.2017
3192
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.