Magazin

Angelina film setinde iç çamaşırı giymemiş

Angelina film setinde iç çamaşırı giymemiş

Güzel yıldız Angelina Jolie, cuma günü gösterime girecek olan 'Mr. & Mrs. Smith' filminin bir sahnesinde, külot giymeyi unuttuğunu itiraf etti.

Güncellenme tarihi:
Monica Belluci'nin birbirinden güzel fotoğrafları! Angelina Jolie ve Brad Pitt'in birlikte oynadığı Mr.&Mrs. Smith, Türkiye'de de dünyayla aynı anda 10 Haziranda gösterime giriyor. Angelina Jolie, önceki gün verdiği röportajda Brad Pitt'le çektiği 'olay' filmi anlata anlata bitiremedi. Bu arada çekimler sırasında unutkanlığının kurbanı olduğunu da yüzü kızararak anlattı. Üzerinde mini bir elbise olan Jolie bir sahnede pencereden atladığı anda iç çamaşırı giymediğini fark etmiş. Çok utanmış "Birden bire eteğim havaya kalktı. Altımda bir şey olmadığını hissettim. Aşağıda, setteki onlarca kişi beni izliyordu. Çok utandım" diyen Jolie'nin daha önce de sevişme sahnelerinde iç çamaşırı giymeyi reddettiği haberleri çıkmıştı. Bu arada beraber oldukları dedikodularının ardı arkası kesilmiyor. İkili, filmin tanıtımı için verdikleri röportajın öncesinde özel hayatlarıyla ilgili soru soranları da dava etmekle tehdit etti.
Yayın tarihi: 08.06.2005
620
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.