Magazin

Angelina: Evliliğe gerek yok

Angelina: Evliliğe gerek yok

Angelina Jolie, Hello dergisine verdiği röportajda "Brad ve ben daha önceki evliliklerimizde kötü tecrübeler edindik. Aynı şeylerin tekrarlanmasını istemiyoruz. Evliliğe gerek yok" dedi.

Brad Pitt ile iki yıl önce büyük bir aşka adım atan Angelina Jolie, sevgilisinin eşi Jennifer Aniston'dan boşanmasına neden olduğunu ileri sürenlere çok kızdı ve hiç kimsenin yuvasını yıkmadığını açıkladı.

Seksi yıldız ilişkisini şu sözlerle tanımladı; "Doğrusunu isterseniz Brad'i ilk gördüğümde büyük bir düş kırıklığına uğradım. Ancak onu yakından tanımaya başlayınca harika bir erkek olduğunu anladım. Bana hayatın tadını çıkarmayı öğretti. Benim için bir sevgiliden çok sağlam bir dost. Shiloh'ya bakınca Brad'i görüyorum."

Jolie, röportajda evlilik ile ilgili sorulara "Evlenmeyi düşünmüyoruz" cevabını verdi ve ekledi: "İkimiz de evlilikte kötü tecrübeler edindik. Aynı şeylerin tekrarlanmasını istemiyoruz. Ben kendimi bir erkeğe bağladım. Evlenmeye gerek yok. Karşınızda çok mutlu bir aile var. Bu yetmez mi?"
(Hürriyet/Kelebek)
Yayın tarihi: 29.12.2006
399
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.