Magazin

Angelina dergiye soyundu

Angelina dergiye soyundu

Angelina Jolie çıplak bedenini saten çarşafla kapatarak objektif karşısına geçti ve soluk kesici pozlar verdi.

Almanya'da yayınlanan dergisinin çok ünlü bir "kapak kızı" var yeni sayısında. Attığı her adım olay olan Angelina Jolie, dergi için objektif karşısına geçti ve soluk kesici pozlar verdi.

Özel çekimlerde çıplak bedenini saten bir çarşaf ardına gizleyerek verdiği pozlar Almanya'da daha şimdiden büyük gürültü kopardı.

ANGELİNA'NIN DÖRDÜNCÜ ERKEĞİ
Dünyanın en seksi kadını Angelina Jolie'nin hayatında sadece dört erkekle birlikte olduğuna inanmak oldukça güç. Ancak bu açıklamanın aksini de kanıtlayamayacağımıza göre seksi yıldıza inanmaktan başka bir çaremiz yok. Bildiğiniz gibi Jolie, ünlü aktörler; Jonny Lee Miller ve Billy Bob Thornton ile evlenip boşandı. Brad Pitt ile olan ilişkisini ise herkes biliyor.

Ancak Jolie, birlikte olduğu dördüncü erkeği hiçbir zaman açıklamadı. Star dergisi uzun araştırmalar sonucunda dördüncü erkeğin kim olduğunu buldu daha doğrusu iddia etti. Dergiye göre 1991 yılında "Ordinary People" filmiyle En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu dalında Oscar kazanan Timothy Hutton ile Angelina Jolie arasında 1997 yılında "Playing God" filminin çekimleri sırasında büyük bir aşk yaşandı.

Dergi Jolie'nin bileğindeki "H" harfinin ise Hutton'u sembolize ettiğini öne sürüyor ve Jolie'nin bu dövmenin kardeşi James Haven için yaptırdığı yönündeki açıklamayı ise asılsız kabul ediyor.

Star ayrıca ismini açıklamadığı Jolie'nin yakın arkadaşının sözlerine de yer vermiş: "Angelina ve Timothy büyük bir aşk yaşıyordu. Timothy o dönemde Debra Winger'dan boşanmıştı. Ama olmadı Angelina'ın çok istemesine rağmen Timothy ilişkisini sürdüremedi. Hatta o dönem Angelina kendini esrara kaptırmıştı."
(Hürriyet/Kelebek)
Yayın tarihi: 04.10.2007
585
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.