Magazin

Angelina çok kızdırdı!

Angelina çok kızdırdı!

14 çocuklu bekar anne Nadya Suleman meğer herşeyi Angelina Jolie yüzünden yapmış...

ABD'de geçen ay sekiz çocuk dünyaya getirerek dünya gündemine oturan 33 yaşındaki Nadya Suleman, Angelina Jolie'ye benzerliğiyle dikkat çekiyor. Ünlü oyuncu Jolie'yse bu durumdan rahatsız. Nadya Suleman'ın kendisine davranışlarıyla fiziksel özelliklerini beğendiğini ve çocuklarıyla olan ilişkisini çok takdir ettiğini açıklayan mektuplar gönderdiğini anlatan Jolie, bu işin 'çok uzadığını' söylüyor.

Suleman'ın kendisine benzemek için estetik ameliyat olmasını yanlış bulduğunu söyleyen aktris, kadının tavırlarından ve ünlü olmak için bencillik yaparak çocukları kullanmasından rahatsızlığını vurguluyor. Suleman'ın çevresi de genç kadının Jolie'ye benzeme takıntısı olduğunu söylüyor. Gazetelerin bu benzerliği ilk günlerden beri dile getirdiği olayda, iki kadının fiziksel benzerliklerinin ve çok çocuk sahibi olma isteklerinin de ortak olduğu, Suleman'ın Jolie'ye benzemeye çalışma gibi bir takıntısı olduğu yazılıyor.
(Vatan)
Yayın tarihi: 16.02.2009
478
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.