Magazin

Angelina çocuklarına servet harcıyor

Angelina çocuklarına servet harcıyor

Hollywood'un en seksi annesi ilan edilen Angelina Jolie, oğulları Kamboçyalı Maddox ve Etiyopyalı Zahara için hiçbir fedakarlıktan kaçınmıyor.

Angelina Jolie, ilk evlat edindiği oğlu Maddox'u yıllığı 18 bin dolara New York'un Manhattan bölgesinde bulunan bir Fransız okuluna kaydettirdi. İlk olduğu için Maddox'un kendisinde ayrı bir yeri olduğunu söyleyen Jolie, daha sonra okul alışverişine çıktı.

Bir örnek çantalar
Ünlü yıldız, Maddox'u okula yazdırdıktan bir gün sonra iki yaşındaki Etiyopyalı kızı Zahara ile dışarıya gezmeye çıktı. New York City Park'ta kendilerini bekleyen üç yaşındaki Vietnamlı Pax Tien ve kızı Shiloh'nun yanına giderken anne-kız objektiflere bir örnek çantayla yakalandılar. Anne-kız, Valentino marka, beyaz, örgü saplı çantalarıyla oldukça şirin görünüyordu.

Seksi olduğu için Angelina'yı seçtim
V Magazine dergisinin eylül sayısına röportaj veren Brad Pitt, 4.5 yıl evli kaldığı eski eşi Jennifer Aniston'dan ayrılma nedeni olarak "Angelina daha seksiydi" dedi. Pitt, sözlerine şöyle devam etti: "Jen'le evlenirken aklımda 'İleride başka birilerini sever miyiz' sorusu vardı. Kavgalarımız başladığında ise, 'Elimizdeki tek şey bu mu' dedim.

Birbirimize zarar vermeden gitmeliydik. Bu soruların cevabını Angie'den etkilenmeden önce vermiştim. Angie gerçekten seksi bir kadın. Sonuç olarak ihtiyacınız olan yaşamı elde etmek için ihtiyacınız olan kişiyi bulmalısınız. Ben de buldum."
(Hürriyet/Kelebek)
Yayın tarihi: 10.09.2007
361
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.