Magazin

Angelina, Brad Pitt'i parmağında oynatıyor

Angelina, Brad Pitt'i parmağında oynatıyor

Angelina Jolie aynı filmde oynadığı Brad Pitt'e sette çok yakın ilgi gösteriyordu. Şimdi ise yüz vermiyor.

Angelina Jolie ve Brad Pitt'in evli bir çifti canlandırdığı "Mr. and Mrs. Smith"(Bay ve Bayan Smith) adlı filmin basına yansıyan karelerinde Angelina'yı gelinlik içinde görenlerin aklına ilk gelen "Yoksa evlendiler mi?" sorusu oluyor.

Ortada böyle bir durum olmasa da, ikili hakkındaki aşk dedikoduları bitmek bilmiyor. Bunların sonuncusu, Angelina Jolie'nin Pitt'le kedinin fareyle oynadığı gibi oynadığı yönünde.

Amerikan Star dergisine göre, filmin setinde Jolie, sürekli Pitt'e sataşıyor ve onunla flört ediyordu. Önceleri ona yüz vermeyen yakışıklı aktör ise bir süre sonra karşı koyamamaya başladı. Artık ikili sette elele görülüyor, çekimlerden sonra beraber içki içmeye gidiyor ve Angelina'nın oğlu Maddox'la zaman geçiriyorlardı.

Ancak Pitt'in, karısı Jennifer Anniston'dan ayrılmasıyla beraber her şey değişti. Pitt, Angelina'nın ona destek olacağını düşünürken seksi yıldız aralarında hiçbir şey yokmuş gibi davranmaya başladı. Şimdi ikilinin ilişkisinin ne yönde gelişeceği merak ediliyor.
Yayın tarihi: 23.02.2005
462
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.