Magazin

Anelka'dan sazlı rap

Anelka'dan sazlı rap

Fenerbahçe'nin Fransız futbolcusu Nicolas Anelka, rap tarzında bir albüm hazırlıyor. Anelka'ya, albümde bir halk müziği sanatçısı eşlik edecek.

Anelka fotoğrafları sağda!

Anelka ile ilgili her şey ilgi çekiyor, haber oluyor: Fransız Milli Takımı'na tekrar çağrılmasını sağlayan futbolu, son model otomobili, giyimi, stili...

Öyle ki genç yıldız, önceki gün kendi yarattığı erkek giyimi markası Nic39'un tanıtımını yine kendisi yaptı. Sarı-lacivert renklerden oluşan kıyafetlerin Fenerium mağazalarında satılacağını açıklayan Anelka, şimdi ikinci çıkışına hazırlanıyor.

Halk müziği-rap sentezi
Anelka, şimdi de Türkiye'de rap tarzında bir albüm çıkarmak için hummalı bir çalışma içine girdi. Yapımcı Aldullah Oğuz, 'Ajans' adlı şirketine bağlı olan ünlü futbolcuya bu albümde ünlü bir saz ustasının eşlik edeceğini söyledi. Oğuz, "Anelka için böyle bir projemiz var. Ona eşlik edecek diğer isim ise bir halk müziği üstadı olacak. Onun ismi henüz netleşmedi" diye konuştu.
(Hürriyet/Kelebek)
Yayın tarihi: 24.11.2005
450
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.