Magazin

Anastacia'dan mütevazı istekler

Anastacia'dan mütevazı istekler

Yarın akşam Kıbrıs'taki Cratos Premium Hotel'de sahneye çıkacak olan Amerikalı şarkıcı Anastacia, dünyaca ünlü pek çok sanatçının aksine kulisi için mütevazı isteklerde bulundu.

Güncellenme tarihi:
ANASTACIA BURADA Amerikalı şarkıcı Anastacia, Rum lobisinin baskılarına rağmen Kıbrıs'ta konser vermeyi kabul etti ve Cratos Premium Hotel'de sahneye çıkmak için anlaşma yaptı. Dün İstanbul'a gelen şarkıcı, şehri gezdikten sonra konseri için Kıbrıs'a geçecek. Sanatçı, yarın akşam da Cratos Premium Otel'deki Port Cratos'da sahneye çıkacak. Konser malzemelerinin bulunduğu beş TIR'la Kıbrıs'a gidecek olan Anastacia, Cratos Premium'da, içinde kendi spa'sı bulunan King Suit'te konaklayacak. Öte yandan konserinden önce kulis isteklerini otel yetkililerine ileten sanatçı, mütevazı talepleriyle şaşırttı. Anastacia, odasında kafeinsiz diyet kola, elektrikli çaydanlık, buhar-nem alıcı, meyveli jelibon, patates cipsi, Walkers Shortbread bisküvi ve DVD oynatıcı bulundurulmasını istedi. Anastacia, dünyaca ünlü şarkıcıların Rum baskısı nedeniyle gelmekten çekindiği Kıbrıs'ta sahneye çıkacak. (Hürriyet)
Yayın tarihi: 12.11.2010
430
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.