Magazin

Amy'nin çıplak pozlarını verip uyuşturucu aldı

Amy'nin çıplak pozlarını verip uyuşturucu aldı

Amy Winehouse'un hapisteki eşi Blake Fielder-Civil'in, şarkıcının iç çamaşırlı özel fotoğraflarını, uyuşturucuyla takas ettiği öne sürüldü.

İngiltere'de yayınlanan "The People" gazetesine göre, adam yaralamayla suçlanan Fielder-Civil, Londra'daki Pentonville Hapishanesi'nde yargılanmayı bekliyor.

Önceleri karısının imzalı resimlerini takasta kullanan Blake Fielder-Civil, sonrasında özel fotoğrafları kullanmaya başladı. Sigara ve uyuşturucuyla takas edilen yedi fotoğraftan birinde, çift bir balkonda öpüşürken görülüyor, diğeri ise yaklaşık bir yıl önce Miami'deki düğün sırasında çekilmiş.

People'a konuşan bir haber kaynağı, "Blake zor durumda, uyuşturucu bulabilmek için ne olursa yapıyor. Fotoğrafların bazıları açık saçık. Anlaşılan Blake, kötü alışkanlıklarına, eşinden daha fazla değer veriyor. Amy, duyunca çok kızacak, çünkü hatıra saydığı fotoğraflar takas edilmiş. Amy, eşinin bu kadar düşeceğini sanmazdı" dedi.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 22.04.2008
454
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.