Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Amerikalı askerler hayır için soyundu

Amerikalı askerler hayır için soyundu

Irak'ta savaşa katılıp da evlerine döndüklerinde Bush yönetiminin unuttuğu Amerikalı gazilere yine kendi arkadaşları sahip çıkıyor.

Bir grup gazi ve hâlâ aktif görevde bulunan denizciler, unutulmuş askerlere destek verebilmek için 'Amerika'nın Kahramanları: Keşif Denizcileri' adını taşıyan bir takvim çıkardı.

San Diego merkezli 'Özgürlük Özgür Değil' adlı sivil toplum kuruluşu öncülüğünde hazırlanan 2007 takvimi ise Pirelli'nin dünyanın en ünlü top modellerinin poz verdiği takvimi aratmıyor. Ama Pirelli'nin sınırlı sayıda insana gönderilen takvimlerinin aksine 15 dolara herkesin bulabileceği bu takvim erkek cinselliğini öne çıkarıyor. Takvime poz veren gazi Rudy Reyes, "Bu vatandaşların vatandaşa yardım etmesinin bir yolu" diyor.

Çavuş Michael Saucier ise, "Askerler döndüklerinde normal yaşamak için ne mali ne de moral desteğe sahipler" diye yakınıyor. Dikkati çekmek için denizciler üstsüz bir şekilde yapılı vücutlarını sergilerken, sadece takvimin arka kapağında çavuş James Wright üniforma içinde bilekten kopmuş koluyla esas duruşta görülüyor.
(Radikal)
462
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.