Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Altsız fotoğrafı olay yarattı

Altsız fotoğrafı olay yarattı

İngiltere Prensi William'ın eşi Cambridge Düşesi Kate Middleton ’ın Fransa 'daki tatilleri sırasında bikinisini değiştirirken çekilen fotoğrafları Danimarkalı dergi 'Se Og Hor' tarafından yayımlandı.

Güncellenme tarihi: 28.04.2014

KATE MIDDLETON FOTOĞRAFLARI

Danimarkalı dergi Middleton'ın üstsüz fotoğraflarına tam 16 sayfa ayırdı.

Daily Mail'in haberine göre, derginin şef editörü Kim Henningsen yaptığı açıklamada dava açılmasından korkmadıklarını belirtti. Düşes'in üstsüz fotoğraflarını kimden ve ne kadara aldıklarını açıklamaktan çekinen editör, "Çok önemli birine ait eşsiz fotoğraflardı. Onları yayınlamak benim görevim" dedi. Fotoğraflaırn yayınlanmasının ardından derginin satışları patladı.

Prens Williams ve eşi Kate Middleton, Fransa'da kazandıkları yasal mücadelede 'Close' dergisinin daha fazla fotoğraf yayımlaması halinde 231 bin lira tazminat alma hakkı kazandı. Ancak fotoğrafı çeken kişinin ismi Fransız yasaları gereği korunuyor.

Tail yaparken üstsüz görüntülenen Middleton'ın fotoğraflarını, Fransız dergi 'Closer', İtalyan magazin dergisi 'Chi' ve 'Irish Daily Star' gazetesi yayımlamıştı

(NTV)

868
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.