Magazin

'Altı milyona bir erkekle yatarım'

'Altı milyona bir erkekle yatarım'

İngiliz şarkıcı Robbie Williams'tan sansasyonel açıklamalar: Brad Pitt ile pazarlık yapabiliriz. Onunla bedavaya da yatabilirim!

Türk asıllı Amerikan aktris Ayda Field'la evli olan Robbie Williams, verdiği bir röportajda yine sansasyon yaratacak açıklamalar yaptı.

İki saat süren söyleşide, Williams'a, "Bir erkekle beraber olmak için ne kadar para istersin?" sorusu soruldu. Ünlü sanatçıdani "6 milyon TL'ye bir erkekle yatarım. Ben en ucuzuyum. Ama Brad Pitt'le yatarsam benimle pazarlık yapabilir hatta onunla bedavaya da yatabilirim" yanıtı geldi.

Bu açıklamalardan sonra Williams'ın gay olup olmadığı konusundaki tartışmalar yeniden alevleneceğe benziyor.

Williams'in bazı iyi bilinen şarkılarında kendine bazı sorular sorduğu biliniyor. Hatta Williams, "Old Before I Die" şarkısında ,"Ben erkek miyim yoksa gay mi?" diye sorar . Ve "Your Gay Friend" parçasında da şöyle söyler; "ve senin gay arkadaşın olacağım"

Williams, daha önceleri kendisine sorulan, "Gay misiniz?" sorusuna, "Asla bir erkekle yatmadım. Bir erkekle asla bir şey yapmadım. Bunu düşündüm, ama bu her zaman kısa sürede durdu. Ben bunu önemsemiyorum. Ama bunu yapmak benim yeterince ilgimi çekmiyor" demişti.

Ünlü sanatçının arkadaşı Max Beesley, "Onun hakkında yazılan bazı şeyler beni deli etmeye yetiyor, gay olduğuna dair dedikodular, örneğin. Doğru değil. Hayatımda daha az gay olan birisiyle tanışmadım" diye konuşmuştu.

(Posta)

Yayın tarihi: 03.01.2012
782
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.