Magazin

Altı kez öpmüş

Altı kez öpmüş

'Kurtlar Vadisi'nin Sharon Stone ve Andy Garcia ile Amerika'da yapılan çekimlerinde yaşanan ancak gizli kalan ayrıntılar ortaya çıktı.

Dizinin Polat'ı Necati Şaşmaz'ın, Sharon Stone ile öpüşme sahnesinin birkaç deneme sonunda çekilebildiği öğrenildi. Stone ile Şaşmaz çekim öncesi üç kez kostümsüz prova yaptılar, çekim de üç kez tekrarlandı. Böylece Stone, bir değil tam altı kez Necati Şaşmaz'ı öptü.

RUJU SAKIN SİLME
Bu öpüşme sahnelerinden sonra dizinin senaristleri Bahadır Özdener ile yapımcı Raci Şaşmaz ve tüm ekip, genç oyuncuya 'Sakın yanağındaki ruj izini silme. Bir süre yüzünü de yıkama. Sharon Stone tarafından öpülmek kimseye nasip olmaz' diye takıldılar.

Setten gelen bir başka bilgi ise Stone'un kendisine getirilen senaryo üzerinde bazı küçük oynamalar yaptığı. Senaristlerden kendi sahneleriyle ilgili birkaç küçük değişiklik yapmasına izin vermesini isteyen oyuncunun bu talebi geri çevrilmedi. Ve akış üzerinde ciddi bir fark yaratmadığı için İngilizce metinlerde Sharon Stone'un isteği doğrultusunda küçük oynamalar yapıldı.

Reyting rekorları kıran 'Kurtlar Vadisi'nin, Hollywood'un bu iki ünlü yıldızının rol aldığı iki bölümünden ilki, yarın akşam ekrana gelecek. Sharon Stone ile Andy Garcia'nın rol aldığı ikinci bölüm ise, 29 Aralık'ta yayınlanacak. Dizi izleyicileri, merakla son iki bölümü bekliyor.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 21.12.2005
410
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.