Magazin

Alt dudak krizi çıktı

Alt dudak krizi çıktı

"Gölgesizler" filminin başrol oyuncusu Hakan Karahan, Taies Farzan'la olan öpüşme sahnesinin kendisini çok zorladığını söyledi.

Karahan, alt dudağı öpmeye alışık olmadığı için bu çekimin defalarca tekrarlandığını anlattı.


Hep üst dudaktan öptüm
Önceki gün Saba Tümer'in programına konuk olan Hakan Karahan, "Gölgesizler"in setinde yaşadığı zorlukları anlattı. Senaryo gereği de olsa rol arkadaşı ile öpüşürken çok heyecanlandığını belirten Karahan, "Ben kadınları hep üst dudaktan öptüm. Ama Taies yüzünü hafifçe çevirince, alt dudağı bana geldi. Tabii ne yapacağımı şaşırdım. Ümit (Ünal) donup kaldığımı görünce kesti çekimi. Beni sürekli pudraladılar, çünkü kan ter içindeydim" dedi.

Dişlerimiz çarpıştı
Karahan, denemelerinden birinin de bir kazaya sebep olduğunu anlattı: "Öpeceğim diye iyice konsantre oldum ve üst dudağı yakalamak için hızlı hareket ettim. Bu sefer dişlerimiz çarpıştı! Nihayet öpüştüğümüzde Taies rolünün hakkını öyle bir verdi ki, ne diyeceğimi unuttum. ıki lafım vardı, onları da söyleyemedim." Bu ilginç anı, Televizyongazetesi.com sitesinde de geniş yer buldu.
(Vatan)
Yayın tarihi: 12.03.2009
384
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.