Magazin

Almeda'dan Merve'ye çok ağır sözler!

Almeda'dan Merve'ye çok ağır sözler!

Survivor yarışmasından elendikten sonra yaptığı çıkışlarla oldukça dikkat çeken Merve Büyüksaraç'a son darbe Survivor adasındaki en yakın arkadaşı Almeda'dan geldi.

Survivor adasının güzel yarışmacısı Almeda’dan Merve Büyüksaraç’ı çok kızdıracak açıklamalar geldi. Survivor adasında yaşananların perde arkasını anlatan Almeda, adadaki yarışmacı arkadaşı Merve Büyüksaraç’ı adeta topa tuttu.

Survivor'ın adil bir yarışma olmadığını savunan ve verildiğini öne süren Büyüksaraç'ı yalancılıkla suçlayan Almeda, ‘İçimizde en çok açlık çeken Merve’ydi. O açıklamaları duyduğumda inanamadım. Merve açlıktan bayılmıştı. Merve bu konuda yalan söylüyor’ dedi.

‘MERVE’DEN UZAK DURUYORUM’

80 güne yakın survivor adasında kaldığını anlatan Almeda tek hayallerinin yemek olduğunu söyledi. Sağlıksız beslenmeden dolayı rahatsızlandığını da ifade eden Almeda , ‘Kimse -bize orada yemek verdiler- diyemez. Oradaki açlığı ben yaşadım’ diye ekledi. Yaptığı açıklamalarla Merve Büyüksaraç’ın olay yaratan sözlerini yalanlayan Almeda, ‘Artık Merve’den uzak durmaya çalışıyorum’ dedi.

‘ALLAH’TAN KORKMUYOR MU?’

Merve Büyüksaraç’ın yarışmadaki tüm isimlerin emeğine haksızlık yaptığını söyleyen Almeda, Büyüksaraç’ın bu açıklamalarıyla neyi amaçladığını anlayamadığını kaydetti. Survivor adasının güzel yarışmacısı sözlerine şu şekilde devam etti:

‘Herkes hakkını savunabilir ama bunun gerçeklerle yapılması gerekir. Ben mesela Allah’tan korkan bir insanım. Hayatta yalan söyleyemem. Şimdi düşünüyorum acaba bu kız Allah’tan korkmuyor mu?. Çıkıp iftira atıyor.’

Yayın tarihi: 11.07.2012
550
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.