Magazin

Almanya'nın yeni popstarı Bahar

Almanya'nın yeni popstarı Bahar

Türk kızı Bahar Kızıl, Almanya'nın yeni popstarı.

Cologne kentinde düzenlenen yarışmadan jürinin oylarıyla galip olarak ayrılan Bahar, diğer iki yarışmacı Mandy ve Senna ile Monrose adı altında bir grup oluşturup albüm yapacak.

Alman özel televizyonu Pro-7 tarafından düzenlenen 'Pop Star' yarışmasını kazanan 3 kişi arasında, Bahar Kızıl (18) adlı Türk kızı da yer aldı.

Mandy (16) ve Senna (26) adlı kızlarla birlikte yarışmayı kazanan Bahar, bu genç kızlarla birlikte 'Monrose' adlı müzik grubunu oluşturma hakkını elde etti. Bahar'ı 'Monrose' grubu için seçen jüri arasında Nina Hagen gibi Almanya'nın tanınmış şarkıcıları da yer aldı.

Hagen, yarışmanın finalinde Bahar'ı överken, Bahar da, yarışmayı kazandığına inanamadığını ve kendisi için büyük bir hayalin gerçek olduğunu söyledi. Almanya'da doğup büyüyen Bahar, henüz lise öğrencisi olmasına rağmen, daha şimdiden hayranları tarafından oluşturulan İnternet sayfalarında 'pop star' olarak nitelendiriliyor.
Yayın tarihi: 24.11.2006
427
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.