Magazin

Almanya'nın yeni kraliçesi!

Almanya'nın yeni kraliçesi!

Almanya'nın Krefeld kentinde yapılan '2006 Miss Deutschland' güzellik yarışmasında, Bavyera eyaletinden Hukuk Fakültesi öğrencisi Daniela Domröse Almanya güzeli seçildi.

Almanya'daki 16 eyaletin güzellerinin bir araya geldiği yarışmada, birinciliği kazanan Domröse'ye, tacını geçen yılın Almanya güzeli Aslı Bayram taktı.

Tacı Aslı Bayram taktı
Domröse, Bayram'ın tavsiyelerinin kendisi için çok önemli olduğunu belirtti ve tacını taktıktan sonra Aslı´yla birlikte fotoğraf çektirdi. Bayram ise tacını böyle bir güzele devretmekten mutlu olduğunu ifade ederek, 'Benim için geçen yıl çok güzel bir tecrübe oldu. Dünyanın birçok ülkesinden güzel arkadaşlar edindim. Yeni güzele de bol şanslar diliyorum' dedi.

Yarışmanın başında kendi favorisinin Aşağı Saksonya eyaleti güzeli olduğunu belirten Bayram, bu güzelin ancak 4. olabildiğini kaydetti. Her şeyden önce gelecekte üniversite eğitimini tamamlamak istediğini ifade eden Bayram, bu arada oyunculuk dersleri de alacağını, dizi ve film çekimlerinde yer almak istediğini sözlerine ekledi.

Taç İstanbul'da yapıldı
Bayram'ın yeni Almanya güzeline taktığı tacın İstanbul'da özel olarak yaptırıldığı bildirildi. Yarışmada ikinciliği Kuzey Ren Vestfalya eyaletinden Natalie Ackermann, üçüncülüğü ise Rheinland-Pfalz eyaletinden Fatima Funk kazandı. Yarışmada ayrıca 'Miss International' olarak da Aşağı Saksonya eyaletinden Katrin Schwarz adlı güzel seçildi.
Yayın tarihi: 20.01.2006
464
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.