Magazin

Almanya'nın en güzel kızı Aslı

Almanya'nın en güzel kızı Aslı

Almanya'nın Aachen kentinde düzenlenen "Miss Deutschland 2005" güzellik yarışmasında, Türk asıllı Aslı Bayram Almanya güzeli seçildi.

Almanya'da toplam 2 bin 800 kişinin katıldığı yarışmada finale kalan 22 kişi arasında birinci seçilen Aslı Bayram, 50 bin euro değerinde çeşitli ödüller ve Çin Halk Cumuhuriyeti'nde tatil kazandı.

İki yarışmada temsil edecek
Paris'te düzenlenecek "Miss Europe" ve Tayland'da yapılacak "Miss Universe" yarışmalarında Almanya'yı temsil edecek 21 yaşındaki Bayram, hukuk fakültesinde eğitimini sürdürüyor.

Hayali avukatlık
Güzelliği ve samimi davranışlarıyla büyük sempati toplayan Bayram, Frankfurt Goethe Üniversitesi Hukuk Bölümü 2. sınıf öğrencisi. Bayram'ın hobileri arasında da oryantal dans ve karate var.

Ankaralı Bayram ailesinin 5 çocuğundan biri olan Aslı, "Eğitimimi tamamladıktan sonra başarılı bir avukat olmak istiyorum." dedi.

Jürideki Türkler
Viva Müzik Kanalı Moderatörlerinden Gülcan Karahancı, estetik cerrah doktor Yaşar Sarıgül ve Lacomet Klinik yöneticisi Sema Özcan Sarıgül de yarışmanın 16 kişilik jürisi arasında yer aldı.
Yayın tarihi: 14.01.2005
473
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.