Magazin

Alman parlamenter Demi Moore'a özendi

Alman parlamenter Demi Moore'a özendi

Almanya, göbeği açık hamilelik fotoğrafları yayımlanan politikacıyı konuşuyor...

Alman Hür Demokrat Partili (FDP) Avrupa Parlamentosu Milletvekili Silvana Koch-Mehrin göbeği açık hamilelik fotoğraflarıyla büyük yankı uyandırdı. Alman Bild gazetesinde pozları yayımlanan 34 yaşındaki Alman politikacı bir ilki gerçekleştirdi. Daha önce hiçbir siyasetçi basına böyle bir poz vermemişti. Hollywood'un ünlü yıldızı Demi Moore da 1991 yılında yedi aylık hamileyken ünlü İtalyan Vanity Fair dergisi için objektif karşısına geçmişti. Moore hamileyken çıplak poz veren ilk Hollywood oyuncusu olmuştu.

Bilerek yapmış
Milletvekili Koch-Mehrin, hamileliğinin sekizinci ayında göbeği açık fotoğrafları bilinçli olarak çektirdiğini söyledi. Avukat James Candon ile evli olan ve ikinci kez bebek bekleyen vekil, 'Almanya'da hamileyken siyasi kariyer yapmak isteyen bir kadın başlı başına bir olay. Bu nedenle konuyu gündeme getirmek istedim' dedi. Türkiye'nin AB üyeliği için referandumu destekleyen Alman politikacı bir çocuk daha yapmak istiyor. Mehrin 2000 'de 'Yılın Kadını' da seçilmişti.
Yayın tarihi: 04.03.2005
531
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.