Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Alman basını Türk güzeli beğenmedi

Alman basını Türk güzeli beğenmedi

Miss Deutschland 2005'i kazanan Aslı'yı pek de güzel bulmayan Alman basınında "Bir saat sokakta yürüsek daha güzel kızlar görürüz" yorumları yer aldı.

Almanlar, Miss Almanya seçilen Türk kızı Aslı Bayram'dan memnun kalmadı. Birçok kişi Avrupa ve Kainat güzellik yarışmalarında ülkelerini temsil edecek olan Aslı'nın birinciliğe layık olacak kadar güzel olmadığını söylerken basından da tepki geldi:

Berliner Zeitung: Miss Berlin daha güzel
Siz de Miss Berlin'i, Miss Almanya'dan daha güzel bulmuyor musunuz? Ama gelin görün ki olağanüstü güzellikteki Miss Berlin yalnızca ikinci olabildi, Aslı ise birinci... İkisinin de uzun bacakları, rüya gibi vücutları var, üstelik ağızları ve dişleri de çok güzel. Gelin ikisini karşılaştıralım:

Aslı: Miss Almanya
* Ölçüleri: 90-60-90
* Boyu: 1.79
* İri, kahverengi gözleri var. Formunu ise karate ve göbek dansı yaparak tutuyor. Hobileri arasında bungee-jumping ve yapmak var.

Angelina: Miss Berlin
* Ölçüleri: 84-64-84
* Boyu: 1.75
* Uzun altın sarısı saçları ile buğday teni çok uyumlu, iri kahverengi gözleri insanı büyülüyor. Formunu ise düzenli egzersizle koruyor.

Kölner Stadt: Sokakta bile daha güzeli var
Acaba Aachen'deki jüri doğru kararı mı verdi? Halk böyle düşünmüyor. Köln'de yaşayan bir vatandaş "Kızların hiçbiri çok güzel görünmüyordu. Bir saat sokakta yürüsem daha güzel kızlar bulurdum" dedi. Gerçekten de Aslı bile ahım şahım bir güzelliğe sahip değildi. Birincinin daha etkileyici olması gerekmez mi?
579
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.