Magazin

Allah nasip ederse...

Allah nasip ederse...

Ekranların sevilen sunucusu Esra Erol, eşi ve oğlu İdris Ali, hakkındaki bilinmeyenleri Hafta Sonu dergisine anlattı.

Güncellenme tarihi:

Haftanın beş günü programdasınız. Oğlunuza yeterince vakit ayırabiliyor musunuz?
Ben hepsine yetişiyorum. Hayatımda iki merkez var, biri İdris Ali, diğeri televizyon. 16.00-19.00 arası televizyon programım var. Yani saat 14.00’den 19.30’a kadar teslimiyetim televizyonda. Geri kalan tüm zaman dilimim İdris Ali’nin. Onun hayatından sadece altı saat çalıyorum. Geri kalan tüm zamanımı onunla geçiriyorum. Biraz İdris Ali’yi çanta gibi taşıyorum. Bir yere gitmek istiyorum, o da benimle geliyor, program haricindeki tüm aktivitelere geliyor. Mesela hafta içi sabah bir toplantım varsa, İdris Ali de benimle gelir çanta gibi. Onun beni, benim de onu sürekli görüyor olmam lazım. Bizim aramızdaki ilişki göz teması. Her dakika annesini görebilmeli.

Anneye mi düşkün yoksa babaya mı?
Ne anneci ne babacı. Şu an tam keşif zamanı olduğu için dünya umrunda değil, tam bir sokak çocuğu modunda. Kapıdan çıkmak istiyor ya da kapının önünde kim varsa ona baba diye sarılıyor.

Evhamlı bir anne misiniz?
Yok. Gevşek bir anneyim. Rahatım, sıkmak taraftarı değilim.

İdris Alin'nin geleceğiyle ilgili hayaller kuruyor musunuz?
Ben vicdanlı ve ahlaklı bir çocuk olmasını istiyorum. Değerleri olan bir çocuk olsun. Saygılı olsun ve Allah’tan en büyük dileğim inşallah, tok gözlü bir çocuk olsun.

İleride İdris Ali’ye kardeş düşünüyor musunuz?
Allah nasip ederse, iki yıl içerisinde olabilir.

Yayın tarihi: 26.12.2012
555
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.