Magazin

Alkolle boğuşuyor

Alkolle boğuşuyor

Bir zamanların en popüler şarkıcılarından Christina Aguilera, hayatıyla ilgili yaşadığı her sorunu alkolle çözmeye çalışıyor.

Güncellenme tarihi:
Süper Kupa finalinde ABD Ulusal Marşı'nın sözlerini şaşıran, sonra da erkek arkadaşının kullandığı otomobilde alkollü yakalandığı için bir geceyi karakolda geçiren 30 yaşındaki ünlü şarkıcı Christina Aguilera, beş yıllık eşi Jordan Bratman ile ayrılmaya karar verdiğinden beri tam olarak kontrolden çıkmış halde. FOTO GALERİ İÇİN TIKLAYIN Dört aydır Matthew Rutler ile birlikte olan Aguilera, boşanma sürecinde, tam bir alkol bağımlısı oldu. Şarkılarının sözlerini unutan Aguilera, son olarak da sevgilisiyle birlikte alkollü olarak araba kullanmaktan tutuklandı. Amerikan futbolu finali 'Super Bowl'da milli marşı söylerken de sözlerini unutan Aguilera için yakın çevresi endişeli. Aguilera'nın alkolizmin pençesinde olduğu söyleniyor. (Posta)
Yayın tarihi: 02.04.2011
469
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.