Magazin

Alkolik değil kanserim

Alkolik değil kanserim

Geçtiğimiz günlerde alkol komasına girdiği için Silifke'nin Atakent beldesinde düzenlenen organizasyonda sahneye çıkamadığı yönünde haberler çıkan Harun Kolçak, gerçeği anlattı.

Haruun Kolçak şu açıklamayı yaptı:

"Yaklaşık üç yıldır uyuşturucu ve alkol bağımlılığı üzerine topluma mesaj veren 'Evsiz Kediler Sokağı' adlı oyunda istedikleri her zaman destekçi oldum. Hatta Babam Eşref Kolçak iki defa buna katıldı.. Ne yazık ki medyadan özellikle sakladığım bir konuyu paylaşmak zorundayım. Ben Prostat kanseriyim. Ve doktorlarım Bodrum'dan Ankara'ya orada beş saat beklemeden sonra Adana'ya ve oradan Silifke'ye yapacağım yolculuğu çekilecek MR yüzünden yasakladılar. Bana 6 bin lira borcu olan ve Bodrum'da onlara sürpriz bağladığım iki gösteriyi ne yazık ki kaçıran, adımı kullanarak afişlerde adeta bir konser varmış gibi oyunu pazarlayan, adımı süreki kullanan bu tiyatro grubu ile artık hiç bir bağlantım olmadığını belirtiyorum.
Saygımla...
Harun Kolçak"
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 21.06.2010
340
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.