Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Alkışlar karşılıklı

Alkışlar karşılıklı

18. Magazin Gazetecileri Derneği Altın Objektif Ödülleri törenine, Kıvanç Tatlıtuğ ile Meryem Uzerli’nin karşılıklı komplimanları damga vurdu.

18. Magazin Gazetecileri Derneği Altın Objektif Ödülleri, önceki gün düzenlenen törenle sahiplerini buldu. Yılın En İyi Drama Dizisi Oyuncusu seçilen Meryem Uzerli, teşekkür konuşmasında törende aynı masayı paylaştığı Kıvanç Tatlıtuğ ve Songül Öden’i göklere çıkardı.

İkili de “Kıvanç Tatlıtuğ ve Songül Öden gibi isimlerle aynı masada oturmaktan gurur duyuyorum” diyen Uzerli’yi masasına dönene kadar ayakta alkışladı.

Bu sıcak anların hemen arkasından Yılın En İyi Drama Dizisi Erkek Oyuncusu ödülü dalında Kıvanç Tatlıtuğ, anons edildi. Tatlıtuğ da teşekkür konuşmasında kendisine iltifat yağdıran Meryem Uzerli’yi unutmadı, “Meryem Uzerli o kadar naif, kibar ve doğal ki aramıza katıldığın için çok mutluyum” dedi. Ve aynı karşılığı aldı, Uzerli yakışıklı oyuncuyu dakikalarca ayakta alkışladı.

(Hürriyet)

Yayın tarihi: 20.06.2012
368
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.