Magazin

Ali'yi yalan makinesi yakaladı

Ali'yi yalan makinesi yakaladı

Sat1'de yayınlanacak "Family Date" adlı yarışmadaki üç adaydan ikisi Türk. Sandra ile tatile gitmek için yarışan adaylardan Ali, kızın babasının "Kızımla yatmak istiyor musun?" sorusuna "hayır" deyince yalan makinesi en üst seviyeye ulaştı.

Anne ve babaların, kızları için çöpçatanlık yaptığı yarışmanın ilk bölümü bugün saat 19.00'da Sat 1'de yayınlanacak. Çekimleri daha önce yapılan ''Family Date''de baba Horst ve anne Angelika, bankada çalışan 20 yaşındaki kızları Sandra'ya bir erkek arkadaş seçiyor.

Güzel Sandra ile tatile çıkacak şanslı genci belirlemek için anne ve babanın görüşüne büyük önem verilen yarışmada, Ali (25) ve Timur (23) isimli Türk gençlerinin yanı sıra, Dennis (22) isimli Alman genç de mücadele veriyor. Adayları en çok korkutan ise yalan makinesi. Anne ve babanın sorularına cevap veren yarışmacılar, yanlış cevap vermeleri halinde alarm vermeye başlayan makine nedeniyle zor durumda kalıyorlar.

Günlerdir yapılan programın anonsu sırasında ise yalan makinesiyle ilgili bölüm gösteriliyor. Bu bölümde yalan makinesine bağlı olan Ali'ye, Sandra'nın babası, ''Kızımla tatile gidecek olursan, onunla hemen cinsel ilişkiye girmek isteyecek misin'' diye soruyor.

Soruyu duyunca şaşıran ve derin bir nefes alan Ali, gülümseyerek ''Hayır'' cevabını veriyor. Ancak Ali'nin bu cevabı üzerine yalan makinesinin ibresi en üst noktasına ulaşıyor.

Şovda ayrıca adayların eski kız arkadaşları da sorgulanıyor. Böylece Sandra'nın ailesi adayların önceki kız arkadaşlarına nasıl davrandığını da öğrenmiş oluyor. Şova katılma fikrinin kızı Sandra'dan geldiğini söyleyen baba Horst, adayı seçmenin hoşuna gittiğini söyledi.

Yarışma ödülü Sandra
Almanya'da ilk kez bugün yayınlanacak olan 'Family Date' isimli yarışma programında 'ödül' olarak sunulan ilk kız Sandra. Güzelliğiyle adayları büyüleyen Sandra, gençlerden biri ile tatile çıkacak.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 17.08.2003
403
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.