Magazin

'Alişan'ın yüzüne tüküreceğim'

'Alişan'ın yüzüne tüküreceğim'

Geçen haftalarda Alişan ile dostluğunu bitiren Demet Akalın, sosyal paylaşım sitesi Twitter'dan isim vermeden Alişan'a yüklendi

Akalın, sayfasına 'Yüzüne bir kere tüküreceğim dur sen, sakın karşıma çıkma yarabbi şükür dersin gerçi sen ona da. Son nokta daha konmadı. Ben yüzüne tükürmedikçe' notunu düştü.

ALİŞAN "SEN ŞEYTANSIN" YAZMIŞTI

Alişan Twitter'ına “Sen şeytansın, sakın bir daha karşıma çıkma” yazmış, Akalın ise “Beyinsiz olduğum için bir sürü insanla senin yüzünden papaz oldum. Hayatımdan sessizce çık” sözleriyle karşılık vermişti.

"DEMET'LE ARAMIZ BOZUK "

Şaşırtıcı kavga ile ilgili ilk açıklama Alişan'dan gelmişti. Bodrum dönüşü Atatürk Havalimanı’nda habercilerin sorularını yanıtlayan şarkıcı, olanlardan üçüncü bir kadını sorumlu tutarak “Birisi ortaya bir dedikodu attı. Demet de bana sormadan bunun üzerine yorum yaptı. Yani başka bir kahpe yüzünden oldu. Demet’le konuştum ama aramız hâlâ soğuk.” demiş ve tüm ısrarlara rağmen ara bozan kişinin kim olduğunu söylememişti.

Yayın tarihi: 16.09.2012
390
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.