Magazin

Alişan: Çağla ile kardeş gibiyiz

Alişan: Çağla ile kardeş gibiyiz

Çağla Şıkel'le aşk yaşadığı için Sezin Erbil'le nişanı attığı iddia edilen Alişan, dedikodulara açıklık getirdi.

Alişan, bir sabah programında Çağla Şıkel'le aşk yaşadığı iddiaları üzerine perşembe günü akşam saatlerinde Çağla Şıkel'le birlikte bir basın toplantısı düzenledi, ardından geç saatlerde bir başka canlı yayına katılarak iddialara açıklık getirdi.

Oldukça gergin görünen Alişan, basın toplantısında söylediklerini yineleyerek, bu iddiaların asılsız olduğunu belirtti. İkili, bir kardeş gibi olduklarını, dost olduklarını fakat sevgili olmadıklarını açıkladı.

Alişan, canlı yayında da, "Neden böyle bir iddia ortaya atıldı, anlamıyorum. Doğrudur, Bodrum'da aynı otelde üç gün kaldık. Ama ortada gizli saklı bir şey yok. Çünkü orada bir açılış vardı ve biz oraya davet edilmiştik. Yayın boyunca elinde bir kağıt tutarak ve iddiam var diyerek insanların reyting uğruna aldatılması doğru değil." dedi.

Canlı yayına telefonla bağlanan otel sahibi Aziz Birsin de, Alişan'la Çağla'nın bir arkadaş, bir kardeş gibi olduklarını söyledi. İkilinin bir açılış için davet edildiklerini, otelde üç gün boyunca kaldıklarını ama sevgili gibi değil arkadaş gibi kaldıklarını da sözlerine ekledi.
Yayın tarihi: 13.04.2007
823
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.