Magazin

Aldatılan kadınlardan sanal teşhir

Aldatılan kadınlardan sanal teşhir

ABD'de aldatılan kadınlar sadakatsiz eşlerini teşhir etmek için özel site kurdu.

ABD'li kadınlar sadakatsiz erkekleri ifşa etmek için özel bir internet sitesi kurdu: 'www.dontdatehimgirl.com' yani 'onunlaflörtetmeyinkızlar. com' isimli siteye, kadınlar tarafından kendilerini aldatan erkek arkadaşlarının veya kocalarının fotoğrafları yollanıyor.

Kadınlar, erkeğinin kendisini nasıl aldattığı, özellikleri, nerede oturduğu gibi bilgileri de siteye ekleyerek hemcinslerini erkekler konusunda uyarıyor.

'İntikam Almış Oluyoruz'
Sitenin kurucusu, 33 yaşında ABD'li Tasha Joseph, kuruluş hikayesini şöyle anlatıyor: "Bir gün arkadaşlarımızla otururken etrafımızda ne kadar çok aldatılan olduğunu ve de erkeklerin ne kadar sadakatsiz olduğunu farkettik. Sonra aklımıza bu siteyi kurmak geldi. Kadınlar kendilerini üzen erkekleri deşifre ederek biraz olsun intikam almış oluyorlar."

Siteye yazan aldatılan ABD'li bir kadın, John isimli erkek arkadaşı konusunda kadınları şu şekilde uyarıyor: "Kızlar, o gerçek bir oyuncudur. Sizi elde ettiğini anladığı zaman hemen burnunuzun dibindeki bir arkadaşınızla sizi aldatır. İlk önce size özel olduğunuzu hissettirir. Sonra gerçek yüzü ortaya çıkar..."
Yayın tarihi: 19.09.2005
612
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.