Magazin

Aldatabilirim de aldatılabilirim de!

Aldatabilirim de aldatılabilirim de!

Emre Altuğ ile dünya evine giren ve mutlu bir birliktelikleri olan Çağla Şıkel'den ilginç sözler...

Güncellenme tarihi:
Eşi Emre Altuğ'un bir röportajdaki "Çağla'yı şu anda aldatmam ama ilerisi için bir şey diyemem" sözlerine hiç kızmadığını söyleyen Çağla Şıkel "Evlilik günün birinde yıpratılırsa aldatılabilirim de, aldatabilirim de" diyor...
Emre Altuğ'la bir yıl önce nikâh masasına oturan Çağla Şıkel oğlu Hüseyin Kuzey'i kucağına almak için gün sayıyor. Hamileliğinin altıncı ayında olan Şıkel, duygularını "Çok heyecanlıyım. Hayatta ilk defa sen hamile kalmışcasına özel hissediyorsun kendini" sözleriyle anlatıyor... Eşi Emre Altuğ'un verdiği bir röportajda "Çağla'yı şu anda aldatmam ama ilerisi için bir şey diyemem" sözlerine hiç kızmadığını belirten Şıkel "Emre boş konuşan, palavradan 'Hayatım boyunca aldatmam' diyecek bir adam değil. Emre bir şey söylüyorsa gerçekten anlatmak istediği bir şey vardır. Evlilik günün birinde yıpratılırsa aldatılabilirim de, aldatabilirim de" diyor.
Yayın tarihi: 19.08.2009
472
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.