Magazin

Alacaklısına canlı yayında yakalandı

Alacaklısına canlı yayında yakalandı

Star TV'deki İzdivaç programında çok ilginç bir karşılaşma sonucu bir tartışma yaşandı. Zuhal Topal'ın sunduğu İzdivaç programına evlenmek için katılan Sami Bey, hiç beklemediği bir sürpriz ile karşılaştı.

Televizyon Gazetesi'nde yer alan habere göre adaylardan biriyle konuştuğu esnada konuklardan bir kişi söz istedi. Zuhal Topal'in konuğa mikrofonu vermesiyle hiç beklenmeyen bir durum yaşandı.Esnaf olduğunu söyleyen kişi, Sami Bey'in kendisinden yıllar önce 3 halı aldığını, senetlerine rağmen kaçıp gittiğini ve bir daha da izine ulaşamadığını öne sürerek, Sami Bey'i Star TV'de görünce de programa geldiğini söyledi.

Bir anlık şaşkınlıkla herkes kalakaldı. Sami Bey'in Kocasinan köyünde Berber olduğunu ve daha sonra da çekip gittiğini söyleyen kişinin sözlerine karşı Sami Bey, orada berberlik yaptığını ancak konuşan kişiyi tanımadığını söyledi."Nereye kaçtım?" diyen Sami Bey'e karşılık iddia sahibi esnaf "Nereye kaçtığını bulamadım. Sordum soruşturdum bulamadım. 3 tane halımı götürdün" diyerek iddiasını sürdürdü.

Daha sonra iki arasında birbirlerinin yalan söyledikleri şeklindeki tartışma üzerine Zuhal Topal araya girerek sürpriz konuğa "Bakın bu büyük bir itham. Senediniz, sepetiniz var mı elinizde?" diyerek yaşanan duruma şaşırdı.

Olayın yıllar önce olduğunu ve senetlerin ortada olmadığını söyleyen esnaf, iddiasında diretmeye devam etti. Sami Bey ise kuaför olduğunu ve tanınan bir kişi olduğunu belirterek iddiaları reddetti.Kısa süreli bu şaşkınlık anlarından sonra Zuhal Topal, tartışmanın büyümesi üzerine konukların tartışmalarını stüdyonun dışında yapmalarını istedi.Tam bu esnada Sami Bey'i beğenerek gelin adayı olan kişi ise şaşkınlık içinde olanları seyretti ve daha sonra o da stüdyodan ayrıldı.
Yayın tarihi: 16.09.2009
364
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.