Magazin

Aktörlerle ilişki yaşamam

Aktörlerle ilişki yaşamam

Çaresiz Evkadınları dizisinin eşinden ayrılmış, ergenlik çağındaki kızıyla yaşayan ve aşk arayan Susan'ı o.

Teri'nin fotoları sağda

Teri Hatcher'dan bahsediyoruz. Bu dizi sayesinde şöhretle tanışan Hatcher, gerçek hayatta da dizideki karakteriyle benzer bir hayat yaşıyor aslında.

İlk evliliğini Marcus Leithold'la yapan 41 yaşındaki oyuncu, 1980 yılında evlendiği Jon Tenney'den ise 2003 yılında boşandı. İkinci eşinden bir kızı olan Hatcher, o gün bugündür aşk arayışında. "Kötü adamlarla evlenmedim, ama iyi seçim yaptığım da söylenemez" diyen oyuncu, tekrar evlenmeyi düşünmediğini ve arkadaşlarının önünde sembolik bir tören yapmayı hayal ettiğini söylüyor.

AŞKI BULAMIYOR
Peki İnternet'te fotoğrafı en çok tıklanan ünlülerden biri olan Teri Hatcher, neden aşkı bulamıyor? Oyuncu, yalnız olmasını aktörlerle çıkmama kararına bağlıyor. "Dokuz aydır bir tek randevum bile olmadı. Aktörlerle ilişki yaşamak istemiyorum ve sanırım diğer erkekler de benden çekiniyor" diyen Teri Hatcher'ın son günlerde adı George Clooney'le aşk dedikodularına karışmış, ama iki ünlü de beraberlik söylentilerini yalanlamıştı.

Filmde oynamak istiyor
Teri Hatcher'ın bir dergiye yaptığı "Film dünyası şu sıralar bana çok cazip geliyor. Kendi filmimi yapmak en büyük hayalim" açıklaması, "Çaresiz Evkadınları"na veda edeceği dedikodularını da beraberinde getirdi. Hatcher, geçmişte Bond filmi "Tomorrow Never Dies"ın da aralarında olduğu birkaç sinema filminde oynamıştı.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 03.02.2006
385
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.