Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Aksu ve Öncel ilk kez bir arada

Aksu ve Öncel ilk kez bir arada

Nazan Öncel ile Sezen Aksu nihayet aynı konser dizisinde sahne alıyor.

Birbirlerine rakip olarak gösterilen iki ünlü sanatçıdan Sezen Aksu, Ankara Anatolia Showland'de düzenlenen 'Açıkhava Konserleri'nin açılışını dün akşam verdiği konserle yaptı. Şimdi sıra kapanış konserinde sahne alacak olan Öncel'de.

Sezen Aksu ile Nazan Öncel arasında yaşanan rekabetin, BKM Organizasyon'un organize ettiği Ankara Anatolia Showland'de düzenlenen 'Açıkhava Konserleri'nde yeniden alevleneceği iddia ediliyor.

Rekabet nasıl başladı?
Nazan Öncel, "Sezen Aksu da iyi sanatçı, ben de iyi sanatçıyım ama aramızda bir rekabet var. Bu iyi bir şey, birbirimizi ateşleriz ama kimin iyi olduğuna dinleyici karar verir" diye iddialı bir açıklama yapmış, Sezen Aksu da Nazan Öncel'e www.sezenaksu.net adlı İnternet sitesinde yazdığı bir şiir ile ona cevap vermişti:

"'O bir yalnız, o bir kendine has / Önlenemez, durdurulamaz O hepimizin efendisi / Elinden kalbi olanlar kurtulamaz / O bir özgür, o bir kahraman / Dün, bugün, yarın, her zaman / O bir kural yıkıcı, yasak delici / Onun adı SEZEN, gerisi yalan".

Sezen daha pahalı
Açılışını dün gece Sezen Aksu'nun yaptığı Ankara Açıkhava Konserleri dizisinde kapanış konserini 28 Mayıs tarihinde Nazan Öncel verecek. Dün gece gerçekleşen Sezen Aksu konserinin bilet fiyatları 30-60 YTL arasındaki fiyatlarla satışa sunulmuştu. Nazan Öncel'in bilet fiyatları ise 25-45 YTL arasındaki fiyatlarla alıcı buluyor. Bilet fiyatlarının daha düşük olması, Nazan Öncel'in, Sezen Aksu'dan daha avantajlı olduğu söylentilerine neden oluyor.

Aksu'nun açılış konserinde gösterdiği sahne performansı, konserin doluluk olanı ve seyircinin memnuniyeti, hangi sanatçının daha çok sevildiğine bir nebze osun açıklık getireceği söylentilerine neden oluyor. İşte bu yüzden şimdi bütün gözler Nazan Öncel konserinde.
544
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.