Magazin

Akalın: Sprem bankasına ihtiyacım yok

Akalın: Sprem bankasına ihtiyacım yok

Demet Akalın, sperm bankasından alınan spermle hamile kalma modasına uymayacağını söyledi. Şarkıcı, "Çocuk istersem memleketimden adam bulurum, sperm bankası ile uğraşmam" dedi.

Ailem ayağa kalktı
Boşandıktan sonra birkaç kez ayrılıp barıştığı Oğuz Kayhan'ın kendisi hakkında "Onun kumaşı bozuk" dediğini duyan Demet Akalın, ilginç açıklamalarda bulundu:

"Gölcük'te yaşayan ailem ayağa kalktı. Dayılarım çok tepki gösterdi. Ben işimi çok seviyor, bundan para kazanıyorum. Kendimden geçtim, aileme bakıyorum. Artık hayatıma girecek olan erkek bunu bilmeli."

Beni kıtır kıtır keserler
Oğuz Kayhan'la ilişkisinin kesin olarak bittiğini belirten Akalın, yeni bir ilişkiye ve çocuk sahibi olmaya da kendini hazır hissetmediğini söyledi: "Hangi adama ne çocuğu doğuracaksın? Ben küçük yerden geldim. Gölcük'tekiler beni kıtır kıtır keserler. Ağzımın payını aldım. İleride çok çocuk istersem kendi
memleketimden bir adam bulurum. Öyle sperm bankası ile uğraşmam."

Evlenip öyle çocuk yapın
Amerika'daki bir sperm bankasından aldığı spermle hamile kalan Leyla Kömürcü, kadınlara yuva kurup öyle çocuk yapmalarını tavsiye etti: "Geçtiğimiz hafta ultrasona girdim, oğlum olacağını öğrendim. Çok mutluyum, ama beni rahat bıraksınlar. Kadınlara da tavsiyem, iyi bir erkek bulup, yuva kurup öyle çocuk doğursunlar. Yuva kurmak en doğrusu..."
(Hürriyet/Kelebek)
Yayın tarihi: 16.02.2007
409
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.