Magazin

Ajda Pekkan'ın kanser korkusu

Ajda Pekkan'ın kanser korkusu

Ajda Pekkan, Nişantaşı’nda bir tanı merkezinde akciğer tomografisi çektirdi. Tomografi sonucu açıklanmadı.

Güncellenme tarihi:

Vahide Gördüm, Deniz Uğur, Kadir İnanır’dan sonra sanat dünyasının ünlü isimlerini kanser korkusu sardı. Bu haberlerin ardından panik olan birçok ünlü check-up yaptırmak için doktorlarının kapısını çaldı. Önceki gün yaşanan bir gelişme sanat dünyasında yine endişeyle karşılandı. Süper star Ajda Pekkan (64) önceki akşam Nişantaşı Teşvikiye’de bulunan tanı merkezi Medica’ya girerken görüntülendi.

Yardımcısıyla beraber buraya gelen Pekkan’ın ilk başta estetik operasyon geçirmek için hastaneyi ziyaret ettiği sanıldı.

Ancak durum çok farklıydı. Süperstar, tanı merkezine akciğerlerindeki bir rahatsızlıktan dolayı tomografi çektirmeye gelmişti. Akciğer tomografisi çektiren Pekkan daha sonra da diz kapaklarından MR çektirdi.

Hastane yetkilileri Pekkan’ın akciğerindeki rahatsızlık ile ilgili olarak bilgi vermekten kaçındı. Sanatçının asistanı Ethel Sason ise konuyla ilgili olarak “Genel bir check-up için hastaneye gittik” demekle yetindi.

(Vatan)

Yayın tarihi: 15.03.2012
520
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.